close
تبلیغات در اینترنت
مطالب
مطالب
متن مورد نظر متن مورد نظر متن مورد نظر
تبادل لینک
اینجا محل تبلیغات شماست...
باسلام
با تمامی سایت ها و وبلاگ های مذهبی تبادل لینک می کنیمشما دوست عزیز هم می تونی از قسمت نظرات یا از قسمت تبادل لینک پائین صفحه باما تبادل لینک کنید
دوستان پس از تایید لینک از طرف ما لینک ما از سایت یا وبلاگ خود حذف نکنید

!سایت بزرگ دوکس وان!
اینجا محل تبلیغات شماست...
دوکس وان: محلی مناسب برای تبلیغات شما
یا حضرت نقی(ع) مدمد
نویسنده منتظر در سه شنبه 12 / 05 / 1395 | نظرات()

 

 
 

به اطلاع میرساند طی توهین بی سابقه به ساحت مقدس حضرت امام علی النقی علیه السلام که توسط مزدور خوک صفت انگلیسی شاهین نجفی صورت گرفته است زمانی که اسم مقدس این امام معصوم را با نامهای نقی و امام نقی در جست و جوگر گوگل سرچ میکنیم همراه با چهره ها و عکسهای زننده ظاهر میشود..

توجه داشته باشید دوستانی که وب دارند پوسترهای زیبا از امام هادی علیه السلام را با برچسب هادی نقی ,  naghi , امام نقی , imam naghi , امام نقی(ع) , emam naghi در وب خود قرار دهند تا از ادامه این حرکت زشت جلوگیری شود..

 این مطلب را گسترش دهید...!

پوستر هارا در ادامه مطلب ببینید


تعداد بازديد : 110
اماكن منسوب به امام زمان(عج) +عکس
نویسنده منتظر در جمعه 30 / 03 / 1393 | نظرات()

اماكن منسوب به امام زمان(عج) +عکس

1) مسجد مقدس جمكران: مسجد جمكران در 6 كيلومترى شهر مقدس قم به طرف جادّه ى كاشان واقع شده است اين مكان با عظمت، تحت توجّهات و عنايات خاصّه حضرت قرار دارد و خود آن حضرت از شيعيانش خواسته اند كه به اين مكان روى آورند و آن را عزيز بدارند. حضرت به حسن بن مُثله خطاب فرمود: 
«به مردم بگو به اين موضع (مسجد مقدس جمكران) رغبت كنند و آن را عزيز دارند...»
آنگاه نماز تحيّت مسجد و نماز امام زمان(عج) را تعليم داده سپس فرمودند:
«هركس اين دو نماز را بخواند همانند اين است كه در خانه كعبه نمازگزارده باشد».[1]

تعداد بازديد : 1190

قدیمی ترین تصویر ازگودال قتلگاه امام حسین علیه السلام

قتلگاه امام حسین علیه السلام  معروف به گودال قتلگاه قسمت پایانی سمت چپ رواق جنوب غربی، به وسیله دری به سالن باریکی مرتبط است که در آن یک اتاق 9 متری قرار دارد. این مکان اندکی گود است و دیوارهای آن آیینه کاری و نقاشی شده است.

قدیمی ترین تصویر ازگودال قتلگاه امام حسین(ع)
در همین مکان شریف، فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها و نوه رسول خدا صل الله علیه واله وصلم شهید شده است. از این جا دری است که به جای گودتری راه دارد که گویند آن جا محلی است که حضرت سید الشهداء ابا عبدالله الحسین علیه السلام از اسب بر زمین افتاد. اکنون چهار طرف گودال قتلگاه با پنجره‌های فولادی محصور شده و زائران از پشت آن به این مکان شریف نظاره می‌کنند و در غم شهادت فرزند فاطمه  سلام الله علیها به دست دشمن ظالم و کینه‌توز اشک می‌ریزند.

تعداد بازديد : 3301

نظر امیرالمومنین(ع) در مورد خلفا در نهج البلاغه

سخنان اميرالمومنين  در مورد ابو بكر و عمر و عثمان ، خلفاي غاصب حق اميرالمومنين  حيدر كرار .

نهج البلاغه  خطبه 2 :  بذر نافرماني  و انحراف پاشيدند  و اب فريب پاي آن ريختند  و بد بختي و سقوط درو كردند .

تعداد بازديد : 439
نشانه های شگفت انگیز آخر الزمان
نویسنده منتظر در چهار شنبه 14 / 03 / 1393 | نظرات()

نشانه های شگفت انگیز آخر الزمان

نقل قولی از “سنگر اندیشه و بصیرت”:

پیش گفتار

طی بررسی آیات و روایات مربوط به آخرالزمان و ظهور، به وقایعی برمی‌خوریم که در نشئه دنیا رایج نیست، یعنی اینکه بوسیله قوانین حاکم در نشئه فعلی، بروز چنین اتفاقاتی عادی و ممکن نیست. این موضوع این سؤال را بر می‌انگیزد که آیا در زمان ظهور، نشئه اول تمام و نشئه‌ای دیگر برپا می‌گردد؟ در جواب این پرسش برخی معتقدند وقایع عجیب و غیرعادی که در اینگونه روایات مطرح شده همگی در چارچوب قوانین فعلی مادی امکان وقوع دارند اما توسط فناوری‌های بسیار پیشرفته‌ای که در آینده ابداع خواهد شد. لذا اینگونه افراد دوران حکومت حقه در زمان ظهور را ادامه نشئه فعلی می‌دانند. اگر چنین جوابی صحیح و منطبق بر واقعیت باشد می‌توان همین موضوع را برای قیامت قائل شد و مطرح نمود که تمام اتفاقات غیر عادی که در قیامت رخ می‌دهد توسط فناوری فوق مدرنی است که در آینده اختراع خواهد شد، و سپس این استدلال را دائما تکرار کرد و تا درجه انتهایی بهشت همه چیز را تکنولوژیک تصور نمود! اما چنین فرضیه‌ای توسط هیچکس مطرح نمی‌شود و غالبا قیامت نشئه‌ای جدید قلمداد می‌گردد.

تعداد بازديد : 902
ظهور يکي از علائم آخرالزمان در عربستان!
نویسنده منتظر در چهار شنبه 14 / 03 / 1393 | نظرات()

 

ظهور يکي از علائم آخرالزمان در عربستان!

به گزارش شيعه آنلاين، در روايت هاي موجود در مورد آخرالزمان ذکر شده که باريدن برف در مرکز شبه جزيرة العرب (عربستان) يکي از نشانه هاي آخرالزمان است.

در همين راستا طي چند روز اخير شهر تبوک در عربستان سعودي شاهد باريدن شديد برف بوده به طوري که همه شهروندان اين شهر و حتي شهرهاي مجاوز تبوک، از چنين حادثه اي غافلگير شده اند.

 در همين حال "سعود الشريم" امام جمعه و خطيب مسجد الحرام در مکه مکرمه بدون اينکه اشاره اي به موضوع آخرالزمان بکند، طي اظهاراتي گفت:‌ باريدن برف در شهر تبوک نشان دهنده ثابت شدن نبوت پيامبر!

تعداد بازديد : 1147
عکس جدید از سرداب امام زمان(عج)
نویسنده منتظر در چهار شنبه 14 / 03 / 1393 | نظرات()

جدید ترین عکس از سرداب امام‌زمان(عج) در سامراء


سرداب امام زمان

 

 

خانه پدر بزرگوار آن حضرت در سامرا، دو قسمت داشت؛ یک سمت برای مردان و قسمت دیگر برای زنان، یک سرداب هم زیر اتاق‌ها قرار داشت. که در روز‌های گرم، اهل خانه در آن سرداب زندگی می‌کردند.

 

داستان غیبت حضرت مهدی(ع) در سرداب «سامرا» و زندگی کردن آن حضرت در این مکان، دروغ و بهتانی بیش نیست و هیچ یک از بزرگان شیعه، چنین باوری ندارند.

 

محل غیبت دو معنای متفاوت دارد که اگر به معنای مخفیگاه و محل زندگی آن حضرت باشد، درست نیست، اما اگر به معنای محل غایب شدن باشد (آخرین مکانی که حضرت در آن دیده شده و بعد کسی او را ندیده) حرف صحیحی است، غیبت امام مهدی(عج) از سرداب آغاز شد، نه آن که آن جا هم ادامه می‌یابد.

تعداد بازديد : 2212

مقاله ای در مورد”بی حجابی در آخرالزما ن”

حجاب وآخرالرزمان

حضرت محمد (صل الله علیه و آله) فرموده اند: زنانی که در عین پوشیدگی برهنه اند؛ کجراهه می روند و دیگران را نیز به انحراف می کشانند؛ سرهایشان همچون کوهان شتر فرو هشته است، اینان به بهشت نمی روند و حتی بوی آن را نیز استشمام نخواهند کرد. (میزان الحکمه ، ج۲ ، ص ۹۹۴)

تعداد بازديد : 2022
اسرار غیبت امام زمان (عج)
نویسنده منتظر در جمعه 09 / 03 / 1393 | نظرات()

 

 اسرار غیبت امام زمان (عج)

غیب

ولی عصرعلیه السلام از رازهای بسیار پیچیده ای است كه با ظهور او همه حقیقت روشن می گردد. "عبدالله بن فضل هاشمی" می گوید امام صادق علیه السلام فرمود: حضرت صاحب الامر به ناچار غیبتی خواهد داشت، به طوری كه گمراهان در شك واقع می شوند.

سئوال كردم: چرا؟

فرمود: اجازه بیان علتش را نداریم

گفتم: حكمتش چیست؟

با توجه به این آیه، خداوند متعال در هر زمان و دوره ای، مردم آن دوره را مورد امتحان قرار می دهد تا مومنین واقعی از متظاهرین به دین و ایمان مشخص شوند. امتحان الهی در هر زمان، متفاوت و متناسب با رشد و كمال عقلی مردم آن زمان است. در دوران غیبت كبری، با غایب شدن حجت خدا، مردم به استقامت و پایداری نسبت به دین امتحان می شوند تا منتظرین واقعی از غیر واقعی تمیز داده شده و هر كدام پاداشی در خور موفقیت در این امتحان به دست آورند

فرمود: همان حكمتی كه در غیبت حجت های گذشته وجود داشت، در غیبت آن جناب وجود دارد، اما حكمتش جز بعد از ظهور او ظاهر نمی شود، چنانكه حكمت سوراخ كردن كشتی و كشتن جوان و اصلاح دیوار به دست حضرت خضر علیه السلام برای حضرت موسی علیه السلام آشكار نشد جز هنگامی كه می خواستند از هم جدا شوند

تعداد بازديد : 339
ارزش حجاب از منظر امام زمان
نویسنده منتظر در جمعه 09 / 03 / 1393 | نظرات()

 

حجاب

از منظر امام زمان(عج)

مرحوم آیت الله سید محمدباقر مجتهد سیستانی (ره) پدر آیت الله سید علی سیستانی تصمیم می گیرد برای تشرّف به محضر امام زمان (عج) چهل جمعه در مساجد شهر مشهد زیارت عاشورا بخواند. در یکی از جمعه های آخر، نوری را از خانه ای نزدیک به مسجد مشاهده می کند. به سوی خانه می رود می بیند حضرت ولی عصر امام زمان (ع) در یکی از اتاق های آن خانه تشریف دارند و در میان اتاق جنازه ای قرار دارد که پارچه ای سفید روی آن کشیده شده است. ایشان می گوید هنگامی که وارد شدن اشک می ریختم سلام کردم، حضرت به من فرمود: «چرا اینگونه به دنبال من می گردی و این رنج ها را متحمّل می شوی؟! مثل این باشید- اشاره به آن جنازه کردند- تا من بدنبال شما بیایم!» بعد فرمودند: «این بانویی است که در دوره کشف حجاب- در زمان رضا خان پهلوی- هفت سال از خانه بیرون نیامد تا چشم نامحرم به او نیفتد.» زنان و دختران مسلمان بیایید هم پیمان شویم که با رعایت حجاب خود هم خانواده وهم جامعه ی خود را ایمن بسازیم و واکسن پیشگیری از نابودی جوانان را به جامعه تزریق کنیم.و مهمتر از همه به دل امام زمان آرامش ببخشیم

تعداد بازديد : 322

خطبه بی الف و خطبه بی نقطه
یکی از مطالبی که بزرگان علم و ادب در تمجید از کلام حضرت امیر علیه السلام و اعجاز سخنان ایشان بیان کرده اند خطبه بی الف و خطبه بی نقطه حضرت است. خطبه «بدون الف» در مجامع علمي مسلمين حرکت فکري ايجاد کرد و يک نهضت ادبي به وجود آورد.

تعداد بازديد : 435
زندگی نامه امام حسن مجتبی (ع)
نویسنده منتظر در پنج شنبه 18 / 02 / 1393 | نظرات()

امام حسن (ع ) فرزند امیرمؤ منان على بن ابیطالب و مادرش مهتر زنان فاطمه زهرا دختر پیامبر خدا (ص ) است .

 

امام حسن (ع)

ولادت

 

امام حسن (ع ) در شب نیمه ماه رمضان سال سوّم هجرت در مدینه تولد یافت . وى نخستین پسرى بود كه خداوند متعال به خانواده على و فاطمه عنایت كرد. رسول اكرم (ص ) بلافاصله پس از ولادتش ، او را گرفت و در گوش راستش ‍ اذان و در گوش چپش اقامه گفت . سپس براى او گوسفندى قربانى كرد، سرش را تراشید و هموزن موى سرش - كه یك درم و چیزى افزون بود - نقره به مستمندان داد. پیامبر (ص ) دستور داد تا سرش را عطرآگین كنند و از آن هنگام آیین عقیقه و صدقه دادن به هموزن موى سر نوزاد سنت شد. این نوزاد را حسن نام داد و این نام در جاهلیت سابقه نداشت . كنیه او را ابومحمّد نهاد و این تنها كنیه اوست .

 

تعداد بازديد : 265
طراحی و کدنویسی : ثامن تم
Template By : Samentheme.ir