close
تبلیغات در اینترنت
وهابيت
وهابيت
متن مورد نظر متن مورد نظر متن مورد نظر
تبادل لینک
اینجا محل تبلیغات شماست...
باسلام
با تمامی سایت ها و وبلاگ های مذهبی تبادل لینک می کنیمشما دوست عزیز هم می تونی از قسمت نظرات یا از قسمت تبادل لینک پائین صفحه باما تبادل لینک کنید
دوستان پس از تایید لینک از طرف ما لینک ما از سایت یا وبلاگ خود حذف نکنید

!سایت بزرگ دوکس وان!
اینجا محل تبلیغات شماست...
دوکس وان: محلی مناسب برای تبلیغات شما
شيعه در نگاه وهابيان
نویسنده منتظر در دو شنبه 12 / 12 / 1392 | نظرات()

اگر چه انشقاق شيعه و سني به تاريخ صدر اسلام و مسئله جانشيني پيامبر (ص) باز مي گردد، ولي ابن تيميه نيز در اين جريان نقش مهمي ايفا كرد (1328 و 1263. ت). وي پيشگام جدليون سني بود و اعتقادات شيعي را به شيوه اي نظام مند و با شدت تمام مورد انتقاد قرار داد.

تعداد بازديد : 158

به گزارش جام نیوز، پیشتر خالد انصاری کارشناس شبکه وهابی و تفرقه انگیز وصال فارسی در سخنانی عجیب، ابن ملجم، قاتل امیرالمومنین علی بن ابی طالب (علیه السلام) را مسلمان معرفی کرده و مدعی شده بود : «ما برای اثبات اسلام عبدالرحمن ابن ملجم نیازی نیست دلیل بیاوریم. ابن ملجم خودش مجتهد بوده و اجتهاد کرده...»


مجری این شبکه کوشید تا با اشاره به سخنی از ابن تیمیه (پیشوای وهابیت) این توهین سخیف را تعدیل کند، اما در حین صحبت به خاطر آورد که نظر ابن تیمیه نیز در مورد قاتل وصی رسول اکرم(ص) نیز همان سخن کارشناس برنامه است

تعداد بازديد : 179
بهاييان و وهابيون چه عقيده اي دارند؟
نویسنده منتظر در پنج شنبه 08 / 12 / 1392 | نظرات()

وهابي ها جزء مسلمان هاي اهل تسنن به حساب مي آيند و قائل به امامت اهل بيت نيستند و بابيت و بهائيت ابتدا جزء مسلمانان بودند ولي بعدا ادعا کردند که با آمدن دين بهائيت و بابيت دوران دين اسلام پايان يافته است.
توضيح اين که: بهائيت انشعابى از بابيگرى است و بابيت انشعابى از شيخيگرى است.
در اوائل قرن نوزدهم شيخ احمد احسائى و سيد كاظم رشتى، مدعى رابطه مستقيم با امام زمان(عج) شدند و خود را واسطه ميان مردم مسلمان و آن حضرت معرفى كردند» از همين‏جا راه و رسم شيخى پديد آمد و جمعى از افراد ساده‏لوح و گروهى از فرصت‏طلب‏ها به آن گرايش پيدا كردند.

تعداد بازديد : 153


عوامل شکل گیری فرقه وهابیت مانند برخی از فرقه‌های دیگر، ریشه در مبانی و عملکرد رهبران و بنیانگذاران آن دارد. بر این اساس لازم است مبانی و عملکرد بنیانگذار این فرقه بررسی شود.

این فرقه منسوب به "محمد بن عبدالوهاب" از مردم "نجد" است که در سال 1115 ق در شهر عُیینه متولد شد که پدرش در آن شهر قاضی بود . وی از کودکی به مطالعه کتاب‌های تفسیر و عقاید و حدیث سخت علاقه داشت و فقه حنبلی را نزد پدر خود که از علمای حنبلی بود آموخت. محمد بن عبدالوهاب از آغاز جوانی، بسیاری از اعمال مذهبی مردم "نجد" را زشت می شمرد.

تعداد بازديد : 130
نحوه فعالیت فرقه وهابیت در ایران
نویسنده منتظر در سه شنبه 06 / 12 / 1392 | نظرات()

خبار بدست آمده از گسترش فعالیت ها و تبلیغات وهابیون دربرخی استان های جنوبی کشور حکایت دارد.

به گزارش جوان آنلاین،فعالیت های فرقه وهابیت درکشورمان در دامنه ای از مناطق مرزی اعم از جنوب،غرب و شرق کشورتشدید شده و در دو قالب فرهنگی و اجتماعی در حال پی گیری است.

تعداد بازديد : 146
وهابیت
نویسنده منتظر در 04 / 12 / 1392 | نظرات()

مسببین ترور نافرجام رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم

 

بسياري از مفسرين اهل سنت در تفسير «وَهَمُّوا بِما لَمْ يَنالُوا» گفته‌اند كه مراد كساني هستند كه قصد داشتند در بازگشت از جنگ تبوك رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم را ترور نمايند ؛ چنانچه بيهقي در دلائل النبوة و سيوطي در الدر المنثور مي‌نويسند

بقیه درادامه مطلب بخوانید

تعداد بازديد : 182
«محمد صالح المنجد» با صدور چنين فتواهايي در واقع دين مبين اسلام را به سخره گرفته و مورد اهانت قرار مي دهد. وي پيش از اين نيز فتوايي مضحک صادر کرد و ديدن کارتون "ميکي موس" را حرام دانست.

به گزارش شيعه آنلاين، شيخ «محمد صالح المنجد» چهره سرشناس وهابيت در عربستان سعودي اخيرا فتوايي صادر کرده که بر اساس آن ازدواج مسلمانان با زنان صوفي را حرام دانسته است.

تعداد بازديد : 243
طراحی و کدنویسی : ثامن تم
Template By : Samentheme.ir